Co je to event?

23. února 2011 v 19:17 | Ember The Wolf |  Tipy & Triky
"Bee Warriors have attacked Nod...Are you tough enough to take it?"
Toto (nebo něco podobného) již asi už někdo z vás viděl co?Jenže co to je?Co se přitom děje?Já vám to řeknu!Je to něco jako "válka" (tento název si pár čechů vymyslelo).Je to o tom že se tam objeví hodně nepřátel.A vy musíte být aktivní ve faction (návod přidám později).V tom textu se vám objeví místo kde se koná.Jako úvod jsem použila Nod.Tak se vydáte na to místo a tam uvidíte nepřátelé.Přivelejte si taky aktivní kamarády a zničte jich co nejvíc.Potom se tam objeví víc nepřátel a nakonec boss.Boss = váš konec v eventu.Zabijte bosse (to rozhodně nebude pohoda).jeden z vás dostane odměnu a vy všichni získáte level up (pokud jste aktivní člen).Event je nejlepší možnost na levely od levelu 230 (respektive 200).
Háček v eventu je že se tam určitě objeví pár lidí z neúřátelské faction nebo anarch (anarchy = nemají faction,útočí na všechny aktivní hráče a perou se i mezi sebou).Jediné co se dá udělat je zaútočit na nepřítele nebo se ho zeptat jestli vás chce napadnout.Pokud prohrajete můžete to zkusit znovu (znovu se aktivovat) nebo to vzdát.
Event na Fire Island (viz. obrázek) je všech eventů vyjímka.Musíte hlídat Tindra (tu spící ovci) před nepřátely.Bude mezitím počítat (1 winks,2 winks atd...) až napočítá 300 winks.Objeví se na obrazovce něco o Nightmarem.U ovce se během pár vteřin objeví obří zelený poník (Nightmare) kterého musíte porazit. to je vše :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 24. února 2011 v 15:08 | Reagovat

Páni, Nightmare jsem nikdy neviděla, jen jako mazla. A pořádně jsem nepochopila ty anarchy 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama